Leto 2020, Turecko

Bone Club SVS ****Bone Club SVS **** Bone Club SVS **** Bone Club SVS **** Bone Club SVS **** Bone Club SVS ****

Ak od svojej dovolenky očakávate prežitie dní plných radosti, nasmerujte svoje kroky do hotelového areálu, ktorý dávame do pozornosti pre klientov všetkých vekových kategórií. Srdcom príjemného letoviska Alanya – Mahmutlar je palmová promenáda, ktorá lemuje nádhernú piesočnato-kamienkovú pláž. Tu sa odvíja život letoviska, vládne na nej neviazaná zábava, uvoľnená atmosféra. Len čo prekročíte prah hotela Bone Club SVS, otvorí sa pred vami toto stredisko so všetkými atrakciami. Vynikajúcu zábavu sľubuje množstvo zábavných centier, nočných podnikov, priaznivcom športu a vodných radovánok odporúčame návštevu športových centier na pláži.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, minibar, TV, trezor (za poplatok), telefón, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy a balkón s posedením.

Hotelový komplex pozostáva z troch hotelových budov s moderným areálom a širokou škálou kvalitných služieb. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná hotelová reštaurácia, snack bar, internetová kaviareň, rozsiahla subtropická záhrada so slnečnou terasou, bazén s tobogánom, detský bazén, relaxačné centrum, sauna, turecké kúpele, detský miniklub a ihrisko, diskotéka, fitness centrum, stolný tenis, šípky, živá hudba, plážový volejbal, medzinárodné animačné programy pre deti i dospelých...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane alkoholických a nealkoholických nápojov v hotelovom areáli i na pláži počas celého dňa, ľahšie občerstvenie vo vybraných hodinách počas dňa, popoludňajší snack, polnočné občerstvenie...

Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.