Leto 2020, Turecko

Kleopatra Güngör ***Kleopatra Güngör *** Kleopatra Güngör *** Kleopatra Güngör *** Kleopatra Güngör *** Kleopatra Güngör ***

Hotel Kleopatra Gu¨ngör je hotelom s výbornou závideniahodnou polohou - leží v blízkosti známej Kleopatrinej pláže v centre najnavštevovanejšieho letoviska Tureckej riviéry - Alanye, a tá je vyhľadávaným pobytovým miestom pre všetkých, ktorí majú radi atmosféru rušné letoviska plného zábavy. Dovolenkový život sa začína na palmovej promenáde vedúcej až do samotného srdca Alanye. V príjemnej spoločnosti domácich obyvateľov tu môžete ochutnať mieste špeciality, vynikajúcu tureckú kávu či voňavý čaj z granátového jablka. Nádherná piesočnatá Kleopatrina pláž je od hotela oddelená iba miestnou komunikáciou. Kozmopolitná Alanya, ktorá je známa svojim mimoriadne atraktívnym denným aj nočným životom s množstvom barom, reštaurácií, kaviarní či typických tureckých bazárov, je vzdialená len 5 minút pešej chôdze.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú pohodlne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, minibar, satelitný TV, telefón, vlastné hygienické príslušenstvo - kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón s posedením.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s posedením a s recepciou, hotelová reštaurácia, Restaurant bar, pool bar, vonkajší bazén, detský bazén, WIFI pripojenie, čistiareň a trezor na recepcii (za poplatok), stolové a spoločenské hry, plážový volejbal, široká ponuka vodných športov na pláži, slnečníky, ležadlá a matrace pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj a koláčiky o piatej

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.