Leto 2020, Malta

Seabank Resort & Spa ****Seabank Resort & Spa **** Seabank Resort & Spa **** Seabank Resort & Spa **** Seabank Resort & Spa **** Seabank Resort & Spa ****

Hotel Seabank je jedným z najatraktívnejších hotelov v mestečku Mellieha súčasne jeden z najlepších 4* All inclusive hotelov na celom ostrove. Od mestečka Mellieha je vzdialený cca 800m. Nachádza sa pri najkrajšej a najväčšej piesočnatej pláži na ostrove – pláži Mellieha Bay, od ktorej ju delí len miestna komunikácia. Každého návštevníka prekvapí výnimočnou krásou jeho zaujímavé architektonické riešenie. Kvalitné služby, medzinárodné animácie, príjemná atmosféra – prijmite naše pozvanie na skvelé prázdniny na brehu Stredozemného mora.

Vybavenie hotela/ / ubytovanie:
Ponúkame vám komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek. Súčasťou izieb je klimatizácia, WIFI pripojenie, minibar, telefón, SAT TV, kúpeľňa so sprchou, WC a fénom, trezor, balkón s posedením.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, jedna hlavná reštaurácia, niekoľko a´la carte reštaurácií so špecialitami kuchárskeho umenia z rôznych krajín sveta, bar, obchod so suvenírmi, práčovňa a sušiareň (za poplatok), fitness, sauna, nový vnútorný bazén, turecký kúpeľ, detské ihrisko, malý detský bazén s detskými šmykľavkami, bazén s terasou, Spa, kaderníctvo, bowling (1x za pobyt zdarma), možnosť vodných športov na pláži. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
ultra all inclusive- raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov vrátane nápojov (pestrá ponuka predjedál, hlavných jedál i dezertov), počas dňa podávané vybrané alkoholické, nealkoholické a miešané nápoje, snack bar vo vybraných hodinách.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.