Leto 2020, Bulharsko

Wela ****Wela **** Wela **** Wela **** Wela **** Wela ****

Tento obľúbený hotel sa nachádza v severnej časti známeho a vyhľadávaného bulharského letoviska Slnečné pobrežie, v jeho pokojnejšej časti s veľkým množstvom rôznych obchodíkov so suvenírmi, reštauráciami, kaviarňami, barmi, diskotékami a mnohými ďalšími atrakciami pre deti i dospelých. Priateľská atmosféra, ochotný a vždy nápomocný personál, nádherná bazén s minerálnou vodou, relaxačné centrum ponúkajúce široký výber masáži a terapií a v neposlednom rade i služby na vysokej úrovni sú zárukou kvalitne strávenej dovolenky. O vyplnenie vašich voľných chvíľ oddychu športovými a zábavnými aktivitami, ktoré navodia tú správnu dovolenkovú atmosféru plnú smiechu a nových priateľstiev sa postará hotelový animačný hotel, počas prázdninových mesiacov dokonca i so slovensky hovoriacim animátorom. Blízkosť centra Slnečného pobrežia určite ocenia zábavychtivý dovolenkári ale i rodiny s deťmi, na milovníkov histórie tu zase čaká históriou dýchajúci Nesebar, ktorý je pripravený odhaliť vám svoje krásy a tajomstvá. O tom, že toto neďaleké mestečko je skutočný klenot svedčí i fakt, že je zapísané na zozname kultúrnych pamiatok UNESCO. Od pláže je hotel Wela vzdialený cca 250m, pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne a vkusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek s vlastnou klimatizáciou, TV, telefónom, TV, chladničkou, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou, resp. vaňou, WC, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou.
Hotelový areál pozostáva s dvoch budov a priestrannej hotelovej haly s recepciou a posedením, dvoch hotelových reštaurácii, lobby baru, zmenárne, nočného baru, výťahu, vonkajšieho bazéna s prírodnou minerálnou vodou a s oddelenou časťou pre deti, pool baru, wellness centra (masáže, kakaová terapia, bahenná terapia, hydromasážna vaňa...), fitness, kaderníctva, minimarketu, detského ihriska...Na pláži možnosť vodných športov. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, ľahšie občerstvenie počas dňa – pizza, koláčiky, ovocie..., barbecue bar, nealkoholické, miestne alkoholické nápoje a koktejly

Doprava :
- autobusová doprava: zabezpečujeme v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi, trasa cesty vedie cez Maďarsko a Srbsko. Informácie o nástupných miestach, podmienkach a časoch prepravy vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre
- letecká doprava
- kombinovaná doprava
-individuálna doprava

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.