Leto 2020, Taliansko

Lido San Giuseppe ****Lido San Giuseppe **** Lido San Giuseppe **** Lido San Giuseppe **** Lido San Giuseppe **** Lido San Giuseppe ****

Nachádza sa v malebnej súkromnej zátoke cca 2,5 km od centra mestečka Briatico, cca 15 km od krásneho historického mesta Tropea a cca 50 km od letiska Lamezia Terme.
Villaggio je situované so stupňovitými terasami priamo nad Tyrhenským morom, skladá sa z budovy recepcie, reštaurácie priamo pri pláži a niekoľkých pavilónov, ktoré sú na svahu s panoramatickým výhľadom na more. Pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora - vstup do mora miestami kamenistý a ďalej je piesočnaté dno.
Pavilón „SMERALDO“ sa nachádza na svahu je vzdialený od pláže cca 250 - 300 m, spojenie na piesočnatú pláž je zabezpečené shuttle busom, ktorý premáva každú hodinu od 09:00 do 18:00 hod.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované 2-lôžkové s možnosťou až 2 prísteliek majú telefón, SAT-TV, chladničku, sprchu/WC, sušič na vlasy. Izby na prízemí majú spoločnú terasu a izby na poschodí majú balkóny.
Komplex na 2 úrovniach - na prvej priamo na piesočnatej pláži sa nachádza recepcia, reštaurácia, slnečná terasa, amfiteáter, detské ihrisko a škola potápania, na druhej úrovni sú pavilóny s hotelovými izbami, veľký bazén s oddelenou časťou pre deti a bar so sedením priamo v bazéne. Bazén je k dispozícii počas hotelom určených hodín a kúpacia čiapka je povinná, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma. Možnosť parkovania v areáli.
Možnosť vodných športov pri bazéne, resp. na pláži, animácie a detský klub. V meste Briatico je široký výber typických talianskych reštaurácií, pizzerií, barov a obchodov. Možnosť fakultatívnych výletov loďou alebo autobusom na Liparské ostrovy, Stromboli, do Tropei, Capo Vaticana, resp. na Sicíliu

Stravovanie:
-plná penzia - kontinentálne raňajky formou bufetu, obedy a večere s obsluhou a výberom z menu. K obedu a k večeri sa podávajú nápoje (1l vody a 1 l vína na osobu).

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.