Leto 2020, Taliansko

Nausicaa Village ***Nausicaa Village *** Nausicaa Village *** Nausicaa Village *** Nausicaa Village *** Nausicaa Village ***

Tento veľký prázdninový komplex sa rozprestiera v záhrade s olivovníkmi a exotickými rastlinami, od centra mestečka Sant Andrea Ionio Marina je vzdialené cca 1,5 km, od mestečka Soverato 9 km a od letiska Lamezia Terme cca 55 km. Celý komplex je priamo pri dlhej a širokej pláži, v jednom z najmalebnejších kútov na pobreží Iónskeho mora s krásnym bielym pieskom. Dvojpodlažné radové domy sa nachádzajú v krásnej záhrade a od pláže sú vzdialené cca 200 m. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora - vstup do mora miestami kamenistý a ďalej je piesočnaté dno. Na pláži je k dispozícii zásobník s vodou.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou až 2 prísteliek (môžu byť i poschodové postele), majú klimatizáciu, stropný ventilátor, chladničku, sprchu/WC, sušič na vlasy, SAT-TV, balkón alebo terasu.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, reštaurácia s terasou, bar, obchodík, detské ihrisko, Biberoneria (vyhradená miestnosť pre mamičky s deťmi), vonkajší bazén a detský bazén (bazény sú k dispozícii počas hotelom určených hodín a kúpacia čiapka je povinná), bar pri bazéne, amfiteáter, 2 tenisové kurty, futbalové ihrisko a nestrážené parkovisko. Možnosť WIFI pripojenia na recepcii komplexu zdarma.
Možnosť vodných športov pri bazéne, resp. na pláži, potápanie, šnorchlovanie, animačné programy, detský klub. Okrem kultúrnych pamiatok mesto ponúka i dennú a nočnú zábavu, dlhé pláže s organizáciou vodných športov popri pobrežnej promenáde plnej obchodov, barov, reštaurácií, diskoték a športových ihrísk.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.