Leto 2020, Turecko

Cesars Resort Side *****Cesars Resort Side ***** Cesars Resort Side ***** Cesars Resort Side ***** Cesars Resort Side ***** Cesars Resort Side *****

Tento nádherný hotelový rezort leží priamo pri pláži v oblasti Kumköy, 6 km od mesta Side a približne 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Je to jeden z prvých hotelových komplexov vybudovaných priamo pri pláži, pozostáva z dvoch budov, kde sa nachádzajú izby 4* a 5* kategórie. 4* časť sa nachádza za bazénovým komplexom a je vzdialenejšia od pláže (350 metrov), prístupná po schodoch, oddelená miestnou komunikáciou.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované 2-lôžkové s možnosťou prístelky pre 1 dospelého alebo 2 prísteliek pre deti (môže byť poschodová posteľ), vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, balkónom, SAT-TV, trezorom (zdarma), klimatizáciou a minibarom (nealkoholické nápoje).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, lobby, centrálna reštaurácia, 3 „a la carte“ reštaurácie, niekoľko barov, vonkajší bazén, detský bazén so šmykľavkami, fitness, sauna, turecké kúpele, biliard, stolný tenis, obchodíky, diskotéka, miniklub. WiFi pripojenie v lobby zdarma. Slnečníky, ležadlá a plážové uteráky sú k dispozícii taktiež zdarma.
V hoteli sa organizujú rôzne animačné programy. K dispozícii sú šipky, tenisový kurt, detské ihrisko, na pláži možnosť vyskúšať si rôzne vodné športy, sauna a fitness zdarma.

Stravovanie:
- ultra all inclusive - raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov ,10:00 - 01:00 miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané zahraničné alkoholické nápoje v priebehu dňa snack minibar s nealkoholickými nápojmi

Deti za zvýhodnené ceny!!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.