Leto 2020, Turecko

Eftalia Resort ****Eftalia Resort **** Eftalia Resort **** Eftalia Resort **** Eftalia Resort **** Eftalia Resort ****

Tento pekný hotelový komplex sa nachádzajúca asi 10 minút od známeho turistického strediska Konakli s množstvom turistických možností. Mesto Alanya je vzdialené 12 km a jednoducho dosiahnuteľné miestnou dopravou (dolmušmi). Letisko je vzdialené 110 km. Komplex pozostáva z dvoch 6-poschodových budov, medzi ktorými sa nachádza nádherný bazénový komplex. Pláž je vzdialená 150 metrov od hotela a je prevažne piesočnatá s malými kamienkami a s pozvoľným vstupom. Miestami sa pri vstupe do mora nachádzajú skalnaté časti.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované 2-lôžkové, s možnosťou jednej až dvoch prísteliek (rozťahovací gauč, možný iba pre deti do 15r.), vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, balkónom, SAT-TV, trezorom (za poplatok) a minibarom. Rodinné izby pozostávajúce z dvoch samostatných miestností (spálňa a obývacia miestnosť) sa nachádzajú vo vedľajšej budove.

Hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, tri reštaurácie – hlavná reštaurácia, reštaurácia typu „a la carte“ a snack reštaurácia. Hotel ponúka 6 rôznych barov (pri bazéne, na pláži, diskobar, snack bar, lobby bar a bar v rámci reštaurácie), bazénový komplex (2 vonkajšie bazény – plavecký, detský bazén, aquapark so šmykľavkami, 1 vnútorný bazén). WiFi pripojenie v lobby za poplatok. Ležadlá, slnečníky a matrace sú taktiež k dispozícii zdarma.
V hoteli sa organizujú rôzne animačné programy. K dispozícii je fitness, sauna, stolný tenis, biliard, na pláži možnosť rôznych vodných športov, plážový volejbal. Pre deti miniklub.

Stravovanie:
- all inclusive - raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov, 10:00 – 00:00 miestne nealkoholické a alkoholické nápoje neskoré raňajky, ľahšie občerstvenie vo vybraných hodinách v hoteli aj na pláži zmrzlina

Deti za zvýhodnené ceny!!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.