Leto 2020, Bulharsko

Onyx ***Onyx *** Onyx *** Onyx *** Onyx ***

Tento obľúbený hotel sa nachádza v centrálnej časti mesta Kiten medzi dvoma plážami.
Je to moderný hotel, zariadený pekným novým nábytkom. V stredisku sa nachádzajú dve pláže – severná (Atliman) a južná (Morski). Južná piesočnatá pláž je vzdialená cca 200 m a severná cca 500 m. Obidve pláže sú piesočnaté a pozvoľne sa zvažujúce do mora. Vhodné pre klientov všetkých vekových kategórií, ktorí preferujú ubytovanie v hoteli v centre letoviska s množstvom atrakcií. Výhodou hotela je dobrý pomer ceny a kvality. Klienti môžu využiť vodné športy pri bazéne, resp. na pláži, ako napríklad vodné bicykle, skútre, windsurfing, jazda na banáne, člnky, motorové rogalo... Na severnej pláži sa nachádzajú šmykľavky.. Stredisko ponúka aj tenisové kurty, športové ihriská, obchody, reštaurácie, bary a diskotéky.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v izbách a štúdiách. IZBY sú 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, nechýba v nich SAT-TV, chladnička, telefón, WC, sprcha, klimatizácia, balkón. ŠTÚDIÁ sú určené pre 3 až 5 osôb - spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť s rozťahovacím gaučom pre dve osoby a rozťahovacie kreslo, klimatizácia, chladnička, sprcha/WC, SAT-TV, telefón, balkón. Štúdiá musia byť obsadené 3-mi plne platiacimi osobami. Môžu byť obsadené 3 dosp. osobami + 2 deti, resp. 4 dosp. osoby + 1 dieťa.
Hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, trezory za poplatok, výťahy, reštaurácia, lobby bar, konferenčná sála, nočný klub, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok. Možnosť WiFi pripojenia na recepcii hotela zdarma. Za poplatok - sauna, masáže a fitness.

Stravovanie:
- raňajky podávané formou bufetu, možnosť doobjednať večere (spôsob podávania večerí bufet, resp. obsluha - závisí od počtu objednaných večerí)

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.