Leto 2020, Bulharsko

Princess Residence ****Princess Residence **** Princess Residence **** Princess Residence **** Princess Residence **** Princess Residence ****

Tento luxusný hotel sa nachádza priamo na severnej pláži, v malebnej zátoke Atliman. Od centra menšieho letoviska Kiten je vzdialený len 250 m. Je to luxusný hotel určený pre najnáročnejších zákazníkov s veľmi kvalitnými službami. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza množstvo diskoték. Patril medzi najobľúbenejšie hotely v roku 2013.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. V každej izbe nechýba chladnička, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha/WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, balkón. Niektoré izby sú určené najmä pre hendikepované osoby. Za poplatok: trezor, internet.
Hosťom je k dispozícii taktiež klimatizovaná vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, vonkajší bazén, detský bazén, barbeque WIFI, fitnes, detská postieľka, detský klub, parkovisko. Za poplatok: trezor, zmenáreň, lobby bar, konferenčná miestnosť, pizzeria, tobogan na pláži, vodné športy na pláži. Hotel má bezbariérový prístup.

Stravovanie:
-raňajky; možnosť priplatiť si polpenziu / večere

Doprava:
-individuálna
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.