Leto 2020, Bulharsko

Koop ***Koop *** Koop *** Koop *** Koop *** Koop ***

V prekrásnom prostredí udržiavanej záhrady sa nachádza hotel Koop. Komplex tvoria 4 krídla, ktoré sú obklopené krásnym zeleným parkom. Od pláže je vzdialený približne 200 m. Obľúbený hotel so štandardnými službami vhodný pre mladých a stredne náročných klientov, ale aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa v turisticky obľúbenom stredisku Kiten.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú priestranné, klimatizované a moderne vybavené s možnosťou 1 prístelky, TV, chladnička, kúpeľňa (sprcha/WC), každá izba má vlastný balkón. Možnosť objednania štúdia 2+2.
Hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar s WiFi, snack bar, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, bar pri bazéne, detské ihrisko, konferenčná miestnosť, fitnes, masáže, jacuzzi, parný kúpeľ, parkovisko, trezor, zmenáreň.

Stravovanie:
-all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis All Inclusive dostanete v hoteli. Hotel organizuje raz týždenne kuchársku šou.

Doprava:
-individuálna
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.