Leto 2022, Chorvátsko

Depandans Punta****Depandans Punta**** Depandans Punta**** Depandans Punta**** Depandans Punta**** Depandans Punta****

Tieto nádherné vilky sa nachádzajú vo vyhľadávanom a veľmi obľúbenom turistickom stredisku Vodice, ktoré sú plné ľudí, ale aj plné hotelov, penziónov, depandancov, zábavných podnikov, kaviarní, reštaurácií, obchodov a obchodíkov, plné kvetov, zelene, paliem, ktoré patria medzi najkrajšie v severnej Dalmácii, ale aj dobrého jedla, pitia a dobrej nálady. Tisíce dovolenkárov z celého sveta sem chodia hlavne kvôli plážam, sú udržiavané a čisté. More je na väčšine pláží plytké, čomu sa tešia hlavne rodiny s menšími deťmi. Najznámejšia je pláž Modrá (Plava plaža), tiahnuca sa štyri kilometre smerom od hotela Punta. Táto pláž má Modrú vlajku 2009.
Tento hotelový komplex tvorí hotel PUNTA a jeho tri vilky (depandansy) Arausa, Arausana a Antonina. Skalnato – kamienková pláž s upravenými plochami na slnenie je vzdialená cca 100m. Asi 300m ďalej sa nachádzajú menšie štrkové plážičky s pozvoľným vstupom do mora. Od centra mesta Vodice sú vzdialené len 10 minúť chôdze.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
V hoteli sa nachádza recepcia, reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, kaderníctvo, konferenčná sála, internetový kútik, WIFI pripojenie k dispozícii za poplatok, bazén s morskou vodou, bar s terasou, gril reštaurácia na pláži, WELLNES CENTRU s bazénom so sladkou vodou a s hydromasážou – vstup zdarma. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.
Možnosť vodných športov na pláži, minigolf, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry, počas sezóny animačné programy pre deti aj dospelých, možnosť večerných prechádzok i nočnej zábavy v pulzujúcom stredisku Vodice.
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou prístelky, sprcha / WC, fén, SAT TV, telefón, trezor, minibar a balkón. Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou bufetu; možnosť večerí za príplatok podávané formou bufetu v centrálnej reštaurácii hotela Punta

Doprava:
-vlastná
-autobusová

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.