Leto 2020, Chorvátsko

Penzión Meštrov **+Penzión Meštrov **+ Penzión Meštrov **+ Penzión Meštrov **+ Penzión Meštrov **+ Penzión Meštrov **+

V blízkosti penziónu Meštrov je tobogán a rôzne atrakcie, ktoré zaujmú deti, mládež, ale aj dospelých. Vzdialenosť penziónu od pláže je 150 m, od centra mesta Vodice asi 900 m. Asi 30 metrov od penziónu je samoobsluha, kde si môžu turisti doplniť zásoby potravín a priemyselného tovaru. Vo dvore penziónu sa nachádza bezpečné parkovisko pre každú izbu.
Mesto Vodice je jedným z najkrajších turistických centier na Strednom Jadrane. Vyznačuje sa dlhými plážami s krištáľovo čistou vodou.
Penzión Meštrov je privátny penzión, v penzióne sa komunikuje aj po slovensky. Veľmi príjemní, slovensky hovoriaci majitelia, ukážu, poradia, odporučia rôzne zaujímavé výlety do okolia...

Vybavenie penziónu / ubytovanie:
Penzión ponúka ubytovanie v izbách hotelového typu. Izby sú dvoj-, troj- a štvorposteľové, všetky prvej kategórie. To znamená, že všetky izby majú svoje sociálne zariadenie, balkón a chladničku.

Stravovanie :
Stravovanie je zabezpečené na prízemí penziónu na terase. Raňajky a večere sú s obsluhou. Raňajky sú kontinentálneho a večere slovenko-chorvátskeho typu.
V prípade záujmu je možné objednať si zájazd len s raňajkami.

Rodiny s deťmi VÝRAZNÉ zľavy !!!!

Doprava:
- individuálna
- vieme však poradiť priamu linku aj pre autobusovú dopravu, priamy spoj SR - Vodice. Majitelia penziónu čakajú klientov pri zastávke autobusu, klienti sa môžu ubytovať hneď, keď dorazia, v deň odchodu je im ich izba k dispozícii taktiež po celý deň.

Viac informácii Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.