Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Miramare ***Miramare *** Miramare *** Miramare *** Miramare *** Miramare ***

Novozrekonštruovaný hotel Miramare sa nachádza priamo na nádhernej piesočnatej pláži v dedinke Malia známa rôznorodými štýlovými barmi a diskotékami. V centre plnom obchodíkov nájdete rôzne druhy zábavy, ale aj kvalitné taverny a reštaurácie. Hotel je súčasťou hotela High Beach ****, ktorého služby môžu naši klienti využívať.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, klimatizované s možnosťou 1 prístelky, alebo rodinné izby s 2 prístelkami, kúpeľňa (sprcha/WC), minichladnička, telefón, SAT-TV, kuchynský kútik, balkón alebo terasa.
Hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, bar na pláži, ležadlá a slnečníky pri bazéne aj na pláži, fitnes, stolný tenis, spoločenské hry, biliard, detské ihrisko, minimarket, parkovisko. Za poplatok: WiFi, trezor.

Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.