Leto 2020, Turecko

Asena ***Asena *** Asena *** Asena *** Asena *** Asena ***

Tento jednoduchý a zároveň veľmi pekný hotel je skvelou voľbou pre nenáročných klientov. Ubytovanie v menších izbách je vyvážené ideálnou polohou priamo pri plážovej promenáde a blízko centra mesta Kusadasi. Krásna dlhá piesočnatá pláž sa nachádza hneď za promenádou. Z bazéna a reštaurácie umiestených na streche sa ponúka panoramatický výhľad na priezračné farby Egejského mora.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, SAT TV, WC so sprchou a sušičom na vlasy, minibar a malý balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, WIFI pripojenie, lobby bar, malý bazén, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov v čase od 10:00-23:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.