Leto 2020, Kapverdské ostrovy

Oasis Atlantico Belorizonte ****Oasis Atlantico Belorizonte **** Oasis Atlantico Belorizonte **** Oasis Atlantico Belorizonte **** Oasis Atlantico Belorizonte **** Oasis Atlantico Belorizonte ****

Veľmi príjemný, rozľahlý komplex prízemných drevených bungalovov v typickom miestnom štýle a murovanej dvojpodlažnej budovy. Leží v najkrajšom mieste plytkej, od príboja a prúdov chránenej zátoky, priamo pri mestečku Santa Maria. Krásne kúpanie a slnenie, ideálna rodinná dovolenka...Hotel je súčasťou portugalskej hotelovej siete, známej kvalitou poskytovaných služieb. Ide o dlhodobo preverenú značku kvality na Kapverdských ostrovoch. Výborná poloha je skvelou kompenzáciou za jednoduchšie ubytovanie.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v 2-lôžkovej izbe typu bungalov s možnosťou jednej prístelky, alebo s možnosťou dvoch prísteliek formou poschodovej postele. V každom bungalove nechýba klimatizácia, SAT TV, mini chladnička, sprcha / vaňa, WC, sušič na vlasy a trezor (za poplatok). Za príplatok je možné ubytovanie v superior bungalove, ktorý je renomovaný, modernejšie zariadený s novou kúpeľňou a LCD televízorom.

Hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, grill reštaurácia, herňa / bar, snack bar, nočný bar, plážový bar, obchod so suvenírmi, pripojenie na internet, kaderníctvo, 3 bazény (z toho 2 s morskou vodou), detský bazén, miniklub + detské ihrisko, stolný tenis, vírivka, masáže, salón krásy, potápanie, windsurfing, biliard, lekcie tradičných tancov, tenisový kurt, animačné programy a nepravidelné večerné programy...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere, počas dňa ľahké občerstvenie a neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby


Deti za zvýhodnené ceny !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.