Leto 2020, Bulharsko

Plamena Palace ****Plamena Palace **** Plamena Palace **** Plamena Palace **** Plamena Palace **** Plamena Palace ****

Tento obľúbený hotel sa nachádza v severnej časti letoviska Primorsko. Pohodlnou prechádzkou sa dostanete na pláž za cca 5 minút. Hotel Plamena Palace vzhľadom na svoje vybavenie, poskytované služby a kvalitu ubytovania patrí k najlepším hotelom v Primorsku. Nachádza sa v kľudnejšej časti letoviska. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované a moderne zariadené 2-lôžkové, s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Nechýba v nich kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, mini bar, SAT-TV, telefón, WiFi, balkón. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, lobby bar s WiFi, barbeque, vonkajší bazén s jacuzzi, bar pri bazéne, detský bazén, detský klub, detské ihrisko, detská postieľka, fitnes, šach. Za poplatok: trezory, zmenáreň, SPA centrum, biliard, stolný tenis, stráženie detí, práčovňa a žehliareň, kaderníctvo, konferenčná miestnosť.

Stravovanie:
- raňajky; možnosť doplatiť si večere, alebo služby all inclusive light

Doprava:
-individuálna
-letecká

Deti za zvýhodnenú cenu!
Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.