Leto 2020, Egypt

Aqua Fun ***Aqua Fun *** Aqua Fun *** Aqua Fun *** Aqua Fun *** Aqua Fun ***

Hotel skladajúci sa z dvoch jednoposchodových blokov je umiestnený priamo na peknej piesočnatej pláži. Hotel je vhodný pre menej náročných klientov, ktorí uprednostňujú rušnú dovolenku v centre mesta a vyhľadávajú nočný život. Leží priamo v priamo v centre Hurghady, 7 km od letiska v Hurghade.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, s klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, chladničkou, balkónom/terasou alebo francúzskym oknom s možnosťou 1 - 2 prísteliek.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, banka, a´la carte reštaurácia, plážový bar, trezor (za poplatok), obchody so suvenírmi, supermarket, salón krásy, internet a wifi (za poplatok), čistiareň, lekár, detský bazén, detské ihrisko, vonkajší bazén, diskotéka, volejbal, mini golf, aerobik, masáže, sauna, požičovňa potápačskej výstroje, windsurfing...Slnečníky a lehátka sú k dispozícii pri bazéne i na pláži.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.