Leto 2022, Grécko - KRÉTA

Horizon Beach ***+Horizon Beach ***+ Horizon Beach ***+ Horizon Beach ***+ Horizon Beach ***+ Horizon Beach ***+

Hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v pokojnom letovisku Stalis priamo nad morom. Vstup do mora je po móle. Svojim hosťom ponúka nádherný panoramatický výhľad na more. Piesočnatá pláž je vzdialená približne 300 m od hotela. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo taverien, krčmičiek a obchodov. Do rušných miest je možné sa dostať autobusovou dopravou, iba 150 m od hotela stojí zastávka autobusu. Je vhodným miiestom pre pokojnú dovolenku s možnosťou zábavy pre mladých, vhodný pre milovníkov krásnej prírody. Odporúčame aj pre rodiny s deťmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, nechýba v nich kúpeľňa (sprcha/WC), sušič na vlasy, SAT-TV, chladnička, telefón, balkón alebo terasa.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, vonkajší bazén s terasou a výhľadom na more, detsky bazén, bar s občerstvením, bar pri bazéne, mini market. Za poplatok: internetový kútik, trezor, ležadlá a slnečníky na pláži.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie v priebehu dňa, káva, čaj, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby počas dňa. Presný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.