Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Danelis ***Danelis *** Danelis *** Danelis *** Danelis *** Danelis ***

Hotel Danelis je situovaný v centre strediska Analipsi, v blízkosti taverien, kaviarní a barov a len 300 m od krásnej piesočnatej pláže. Nočný život plný zábavy, diskoték či barov mesta Hersonissos je len 5 km od hotela, kam sa je možné prepraviť autobusovou dopravou, či ľahko dostupnými taxíkmi. Excelentné služby a priateľská atmosféra hotela garantujú dovolenku plnú relaxu a bezstarostných dní plných nezabudnuteľných zážitkov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú priestranne zariadené 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, nechýba v nich kúpeľňa (sprcha/WC), telefón, rádio, SAT-TV, balkón. Za poplatok: klimatizácia, chladnička.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia, vonkajší bazén, bar pri bazéne, TV miestnosť, biliard, konferenčná sála, zmenáreň, fax, kopírovanie, požičovňa motocyklov a áut, práčovňa. Za poplatok: trezor, internet, lekár. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.