Leto 2020, Chorvátsko

Apartmány Latice **+Apartmány Latice **+ Apartmány Latice **+ Apartmány Latice **+ Apartmány Latice **+ Apartmány Latice **+

Tieto obľúbené apartmány sa nachádzajú medzi Umagom a Novigradom, v malom a tichom stredisku Dajla, v časti Sv.Benedikt. Vzdialenosť od Umagu je cca 10km a od Novigradu 4km. Apartmány Latice sú umiestnené v jednoposhodovom apartmánovom dome. Úzka sklanato-kamenisto-štrková pláž s upravenými betónovými plochami na slnenie sa tiahne v dĺžke cca 1000m. Najbližšia pláž od apartmánov je vzdialená cca 250m. Stredisko Dajla ponúka veľmi tichú a pokojnú rodinnú dovolenku. Rôzne možnosti športových či zábavných aktivít na vás však čakajú v neďalekých letoviskách Novigrad a Umag - tenisové kurty, večerná zábava v baroch či reštauráciách, bazény...

Vybavenie apartmánov / ubytovanie:
Apartmány Latice ponúkajú ubytovanie pre 4 - 6 osôb. V apartmánoch nechýba spálňa, rozťahovací gauč, kuchynský kútik, sprcha/WC, terasa a klimatizácia (za príplatok).
K dispozícii je taktiež záhradný gril so sedením spoločný pre všetky apartmány, bezplatné parkovanie, neďaleko apartmánov sa nachádza obchod s potravinami, hotel sv.Benedikta, reštaurácia. V apartmánoch nie sú k dispozícii uteráky.

Stravovanie:
-bez stravy s možnosťou varenia

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 79 EUR

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.