Leto 2020, Turecko

Lioness ***+Lioness ***+ Lioness ***+ Lioness ***+ Lioness ***+ Lioness ***+

Príjemný hotel postavený v modernom štýle sa nachádza v stredisku Avsallar. Hotel je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií, ktorí vyhľadávajú bezstarostnú dovolenku. Je vzdialený asi 150m od pláže, na ktorú sa dá dostať príjemnou prechádzkou chodníkom a podchodom popod miestnu komunikáciu, piesočnatá pláž je s pozvoľným vstupom do mora, ocenená modrou vlajkou. Hotel sa nachádza 1 km od centra Avsallaru a 20 km od centra Alanye.

Vybavenie hotela/ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené dvojlôžkové, s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), balkón, SAT/ TV, telefón, minibar (pri príchode voda zdarma). Trezor je k dispozícii za poplatok, Wi-Fi zdarma. Všetky izby sú s priamym alebo bočným výhľadom na more.
Hotel pozostáva z jednej hlavnej hotelovej budovy, v ktorej sa nachádza vstupná hala s recepciou, reštaurácia a lobby bar. K dispozícii je v hoteli bazén s oddelenou detskou časťou, tobogánom a ležadlami zdarma, bar pri bazéne, snack bar na pláži, vnútorný bazén, turecké kúpele, disco bar, fitnescentrum, stolný tenis, šípky, minimarket, čistiareň, lekár, požičovňa áut, kaderníctvo, za poplatok sauna, masáže, biliard, fotograf. Hotel organizuje denné aj večerné animácie pre deti aj dospelých a detský miniklub. Slnečníky a ležadlá v cene, plážové osušky za depozit, plážový bar s nealkoholickými nápojmi a snackmi v rámci all inclusive programu.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, polnočná polievka, popoludňajšie občerstvenie – káva, čaj, koláčiky. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby počas celého dňa v cene

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.