Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Delfin Playa ****Delfin Playa **** Delfin Playa **** Delfin Playa **** Delfin Playa **** Delfin Playa ****

Elegantný hotel sa nachádza priamo na pobrežnej promenáde v Palmanove, v jednom z najpopulárnejších letovísk ostrova, splní očakávania skvelej letnej dovolenky. Blízkosť upravenej piesočnatej pláže, centra strediska a hlavného mesta, výborná kuchyňa s miestnymi špecialitami a dostatočným výberom jedál, či jedinečná atmosféra malorského letoviska sú hlavné lákadlá návštevníkov hotela. Tí, ktorí radi trávia čas nielen na pláži, ale a pri bazéne, ocenia jeho polohu orientovanú na more a palmy v jeho okolí. Príjemná oddychová atmosféra hotelového areálu sa strieda s rušným životom za jeho bránami. Hotel sa skladá z dvoch prepojených budov a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Na promenáde nájdete nespočetné reštaurácie, bary, kaviarne, požičovne či obchody so suvenírmi. Hotel sa nachádza 30 m od upravovanej širokej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, a cca 13 km od centra vyhľadávaného hlavného mesta ostrova Palma de Mallorca s dominantnou katedrálou a množstvom atrakcií (autobusová zastávka oproti hotelu).


 Vybavenie hotela/ubytovanie:Izby sú dvojlôžkové, klimatizované s možnosťou 1-2 prísteliek, vybavené TV/SAT, telefónom, trezorom za poplatok, kúpeľňou so sprchou, alebo vaňou, fénom, balkónom, alebo terasou. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež štýlovo riešená vstupná hala s recepciou a posedením pre hotelových hostí, WIFI pripojenie zadarmo v bare, salóne a na terase, bazén, detský a vnútorný bazén, výťah, klimatizovaná reštaurácia, slnečná terasa, detský kútik s preliezačkami. Fitnes, sauna, biliard a vodné športy na pláži za poplatok. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok.


Stravovanie: all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje vo vyhradených hodinách


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.