Leto 2020, Bulharsko

Nimfa / Rusalka **Nimfa / Rusalka ** Nimfa / Rusalka ** Nimfa / Rusalka ** Nimfa / Rusalka **

Tento 6-poschodový hotelový komplex pozostávajúci z dvoch prepojených budov – Nimfa a Rusalka sa nachádza v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie, v blízkosti miestnej komunikácie, vedľa atraktívnej lode Fregata. Od centra strediska je vzdialený cca 2km a historické mestečko Nesebar leží taktiež neďaleko. V letovisku na vás čaká množstvo rôznych atrakcií pre deti i dospelých, množstvo reštaurácií, barov, kaviarní, kasín, nočných klubov, diskoték, bazénov, aquapark, možnosť vodných športov na pláži – vodné skútre, windsurfing, vodné lyže, lety na padákoch, tenisové kurty, lukostreľba, jazdy na koňoch, požičovne áut a bicyklov...Priestranná piesočnatá pláž je vzdialená cca 150m. Hotel odporúčame menej náročným klientom všetkých vekových kategórií.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou až 2 prísteliek. Nechýba v nich sprcha/WC, chladnička a balkón. Možnosť klimatizácie za príplatok.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepčná hala, zmenáreň, trezor na recepcii (za poplatok), výťah, reštaurácia, zmenáreň, TV miestnosť, minimarket, kaderníctvo, slnečníky sú pri bazéne k dispozícii zdarma, ležadlá za poplatok...

Stravovanie:
-raňajky – podávané formou bufetu; možnosť doobjednať si večere

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.