Leto 2020, Turecko

Pemar Beach Resort *****Pemar Beach Resort ***** Pemar Beach Resort ***** Pemar Beach Resort ***** Pemar Beach Resort ***** Pemar Beach Resort *****

Známy a obľúbený hotel sa nachádza v kľudnejšej časti Manavgat v blízkosti mesta Side. V rámci hotelového rezortu je vybudovaný pekný aquapark. Priamo pred hotelom sa nachádza kamenisto – piesočnatá pláž. Hotel je vyššej kategórie s bohatým all inclusive programom, spĺňa všetky požiadavky vašej spokojnej dovolenky, je vhodný pre mladých ľudí, vzhľadom na to, že sa tu organizujú diskotéky až pre 400 ľudí. Odporúčame ho však určite i pre rodiny s deťmi vzhľadom na krásnu hotelovú záhradu, detský klub, aquapark či lunapark. Taktiež odporúčame pozrieť si vodopády Manavgat, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hotela a sú veľmi pekné a pre páry romantické.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, centrálne klimatizované, s možnosťou 1 prístelky (max 2+1), vybavené kúpeľňou (vaňa, alebo sprcha), WC, sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, rádiom, mini barom (za poplatok), trezorom (za poplatok), balkónom. Možnosť rodinných izieb až pre 3 deti na prístelke (max 3+2).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, 2 hlavné reštaurácie a ´la carte reštaurácia, 7 barov ako i bar na pláži, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, aquapark, vnútorný bazén, lekár, TV miestnosť, WIFI , zmenáreň, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, amfiteáter, diskotéka, fitnes, biliard, tenis, stolný tenis, šípky, volejbal, basketbal, futbal, aerobik, darčeková predajňa, internetová kaviareň, detské ihrisko, SPA centrum, skrášľovací salón, miestnosť s hrami, opatrovateľka detí, tenis , lunapark, vodné športy na pláži, bohaté animačné programy pre dospelých i deti . Slnečníky, ležadlá, matrace a uteráky sú pri bazéne na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.