Leto 2020, Turecko

Saphir *****Saphir ***** Saphir ***** Saphir ***** Saphir ***** Saphir *****

Veľmi pekný hotel, zrekonštruovaný v roku 2007, s prekrásnym areálom a krásnou plážou vhodnou pre rodiny s malými deťmi, ale aj mladých ľudí ponúka svet relaxácie a odpočinku.Hotel sa nachádza v krásnej záhrade priamo na piesočnatej pláži s drobnými kamienkami v letovisku Konakli, od centra mesta Alanya je vzdialený 12 km, od nákupného centra Konakli asi 500 m. Cesta z letiska v Antalyi trvá asi 90 minút.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové s možnosťou 2 prísteliek (max 3+1),vybavené kúpeľňou (sprchou, WC), sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, mini barom, trezorom (za poplatok). Možnosť ubytovania v rodinných izbách vo vilkách až pre 3 deti na prístelke (max 4+1).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hotel má 2 hlavné budovy a 5 samostatných blokov, hlavná reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (turecká, osmánska), 6 barov, 2 vonkajšie plavecké bazény s tobogánmi, detský bazén s tobogánmi, vnútorný bazén, veľké mólo na pláži, diskotéka, detský klub, detské ihrisko, sauna, SPA centrum, masáže, salón krásy a kaderníctvo za poplatok, obchodné centrum, pošta, WIFI, internetová kaviareň, turecké kúpele, fitnes, biliard, tenis, stolný tenis, mini futbal, plážový volejbal, opatrovateľka detí, lekárska starostlivosť, vodné športy na pláži a lekcie potápania (za poplatok), denné a večerné animácie. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.