Leto 2020, Turecko

Sural Resort *****Sural Resort ***** Sural Resort ***** Sural Resort ***** Sural Resort ***** Sural Resort *****

Kvalitný luxusný päťhviezdičkový hotel s rozmanitými športovými a zábavnými programami je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, vzhľadom na vybudovaný aquapark, rozľahlú záhradu a krásnu súkromnú piesočnatú pláž. Hotelový rezort bol zrekonštruovaný v roku 2008, nachádza sa v turistickej oblasti Colakli a od antického centra Side, kam sa ľahko prepravíte tzv. dolmušmi (mikrobusmi), je vzdialený približne 9 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, klimatizované, s možnosťou 1 prístelky (max 2+1), vybavené kúpeľňou (sprcha, alebo vaňa), WC, sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, mini barom, trezorom (za poplatok), balkónom. Možnosť objednania rodinných izieb pre dve deti na prístelke (max 3+1).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia á ĺa carte, 6 barov, 2 vonkajšie bazény so 6 tobogánmi a 2 detské bazény s tobogánmi, vnútorný bazén vyhrievaný na začiatku a konci sezóny, WIFI na recepcii a v lobby bare zdarma, 2 tenisové kurty, SPA centrum, thalasso centrum, fitnes, amfiteáter, detské ihrisko, internetová kaviareň, konferenčná miestnosť, požičovňa áut, pošta, zmenáreň, pánske a dámske kaderníctvo, obchodná zóna, minimarket, obchod so suvenírmi, obchod s koženými výrobkami, bohaté animačné programy pre dospelých i deti. Slnečníky, ,ležadlá a uteráky pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje


Deti za výhodnú cenu !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.