Leto 2020, Turecko

Holiday Garden Resort *****Holiday Garden Resort ***** Holiday Garden Resort ***** Holiday Garden Resort ***** Holiday Garden Resort ***** Holiday Garden Resort *****

Tento príjemný rodinný hotel s rozmanitými kvalitnými službami leží v kľudnejšom, príjemnom prostredí. Profesionálny tím animátorov ponúka pestrý a zaujímavý program počas celého dňa. Hotel je vhodný tak pre mladých, ako aj rodiny s deťmi. Hotelový komplex leží v stredisku Okurcalar, priamo na kamenisto – piesočnatej pláži.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, klimatizované, účelne zariadené, s možnosťou 2 prísteliek (max 3+1), vybavené kúpeľňou (sprcha, alebo vaňa), WC, sušičom na vlasy, TV/SAT, trezorom (za poplatok), telefónom, minibarom, balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bary pri bazénoch, bazény (vnútorné, vonkajšie, aquapark), kaderníctvo, SPA centrum, lekár, obchod, so suvenírmi, fotoobchod, športové centrum, detský kútik, detský klub, konferenčná miestnosť, tenisové kurty, stolný tenis, fitnes, plážový volejbal, basketbal, diskotéka, šípky, aerobik, kanoe, squash, , biliard, internetová kaviareň, práčovňa, vodné športy, masáže, trezor. Deťom odporúčame použiť pri vstupe do mora vhodnú obuv. Slnečníky, ležadlá, matrace pri bazénoch a na pláži bezplatne, uteráky za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa
ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa; presný rozpis dostanete v hoteli

Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.