Leto 2020, Turecko

Colour Side Hotel ****Colour Side Hotel **** Colour Side Hotel **** Colour Side Hotel **** Colour Side Hotel **** Colour Side Hotel ****

Hotel ponúka aktívnu dovolenku pre ľudí vyhľadávajúcich vodné športy, ale i zábavu a oddych pri celodenných animáciách. Hotel je taktiež vhodnou alternatívou pre rodiny s deťmi pre svoju prekrásnu pláž s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa v letovisku Side je situovaný približne 600 m od súkromnej pláže s možnosťou bezplatného využívania plažových setov. Na pláž hotel poskytuje bezplatnú kyvadlovú dopravu. Letisko v Antalyi je vzdialené cca 60 km od hotela.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, klimatizované, svetlé, s možnosťou 1 prístelky, (aj rodinné izby), s vlastnou kúpeľňou (sprcha, WC), TV/SAT, telefónom, chladničkou, WIFI pripojením, balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, bar, výťah, trezor, záhrada, úschovňa batožiny, obchody v hoteli, klimatizácia, súkromná pláž, á la carte reštaurácia, bufetová reštaurácia, snack bar, sauna, fitness, herňa, masáže, stolný tenis, šípky, turecký kúpeľ, vonkajší bazén, babysitting, práčovňa, čistiareň, požičovňa áut, animačný tím, internet, parkovisko, vodné športy, nočný klub + DJ, kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: v hlavnej reštaurácii s medzinárodnou kuchyňou sa podávajú raňajky, obedy a večere formou bufetu. V á la carte reštaurácii sú v ponuke špeciality z darov mora. Obe reštaurácie majú terasu. Počas dňa sú v ponuke barov osviežujúce alkoholické aj nealkoholické nápoje a to pri bazéne aj na pláži.


Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.