Leto 2020, Turecko

Asrin Beach Hotel ****Asrin Beach Hotel **** Asrin Beach Hotel **** Asrin Beach Hotel **** Asrin Beach Hotel **** Asrin Beach Hotel ****

Hotelový komplex je stvorený pre strávenie príjemnej dovolenky, kde si každý užije dovolenku plnú oddychu a zábavy s príjemným personálom a kvalitnými službami. Nachádza sa 2 km od centra Avsallar a od centra Alanye 20 km. Od piesočnatej pláže s kamienkovým vstupom do mora je vzdialený 120 m, je na ňu prístup cez podchod.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, s možnosťou 2 prísteliek (max 2+2), klimatizované, vybavené kúpeľňou s vaňou, sušičom na vlasy, WC, TV/SAT, telefónom, trezorom, mini barom, balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, lobby bar s WIFI, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, tobogány, detský klub, detské ihrisko, opatrovateľka detí, fitnes, sauna, stolný tenis, šípky, amfiteáter, konferenčná miestnosť, obchody so suvenírmi, animačné programy, bezbariérový prístup, trezor, práčovňa, kaderníctvo, kozmetický salón, masáže, biliard, vodné športy. Slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa
ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa; presný rozpis dostanete v hoteli


Deti za výhodnú cenu !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.