Leto 2020, Turecko

Holiday Park Resort *****Holiday Park Resort ***** Holiday Park Resort ***** Holiday Park Resort ***** Holiday Park Resort ***** Holiday Park Resort *****

Hotelový komplex pýšiaci sa krásnou kvetinovou záhradou spĺňa požiadavky všetkých vekových kategórií. Bohatý výber športových a zábavných aktivít pripravovaných animačným tímom príjemne oživí aj vašu dovolenku. Na druhej strane úroveň služieb a kvalita ubytovania vám zaručia nerušenú pohodu pre oddych a relax. Hotel leží priamo na kamenisto – piesočnatej pláži v časti Okurcalar, len 3 km od centra mestečka, 32 km od populárneho Side, 35 km od rušného centra Alanye.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, klimatizované, s možnosťou 2 prísteliek (max 3+1), s kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC), sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom, balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia pri bazéne, lobby bar s WIFI, 3 bary, vnútorný bazén, vonkajší a detský bazén, tobogány, detské ihrisko, detský klub, animácie, turecké kúpele, fitnes, diskotéka, sauna, stolný tenis, squash, šípky, plážový volejbal, basketbal, tenis, amfiteáter. Deťom odporúčame použiť pri vstupe do mora vhodnú obuv. Opatrovateľka detí, masáže, internetová kaviareň, práčovňa, kaderníctvo, mini market, zlatníctvo, obchod so suvenírmi, biliard, tenisové vybavenie a osvetlenie, uteráky za poplatok. Slnečníky, ležadlá a matrace pri bazénoch a na pláži zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa
ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa; presný rozpis dostanete v hoteli

Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.