Leto 2020, Turecko

Medisun ****Medisun **** Medisun **** Medisun **** Medisun **** Medisun ****

Príjemný hotel s dobrou polohou, v obľúbenom stredisku Ortakent, s peknou piesočnatou plážou, je vhodný pre všetky vekové kategórie klientov, ktorí vyhľadávajú pohodovú a ničím nerušenú dovolenku. Je tvorený z niekoľkopodlažných budov obklopených zeleňou a nachádza sa cca 150 m od mora. Centrum Bodrumu s možnosťou nákupov a zábavy je vzdialené 13 km (spojenie miestnou dopravou).

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, útulne zariadené, s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňou (sprcha, WC), sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, individuálnou klimatizáciou, chladničkou, balkónom, alebo terasou.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia na pláži, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, obchod so suvenírmi. lekárska služba, vonkajší bazén, detský bazén, fitness, tenis, turecké kúpele (procedúry za poplatok), stolný tenis, basketbal, volejbal, mini futbal, mini klub, detské ihrisko, animácie, diskotéka. Za poplatok vodné športy na pláži, biliard, sauna, masáže, internetový kútik. Slnečníky, ležadlá a matrace pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov. Počas dňa
ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.