Leto 2020, Turecko

Ozkaymak Alaadin ****Ozkaymak Alaadin **** Ozkaymak Alaadin **** Ozkaymak Alaadin **** Ozkaymak Alaadin **** Ozkaymak Alaadin ****

Útulný mestský hotelový komplex sa nachádza blízko centra mestečka Avsallar. Je vhodný pre mladých ľudí ako aj pre rodiny s deťmi. Je vyhľadávaným miestom vzhľadom na jeho kvalitné služby a výhodnú polohu. V blízkosti hotela je množstvo obchodov a reštaurácií. Hotel leží priamo na piesočnatej pláži.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby sú centrálne klimatizované s možnosťou 1 prístelky (max 2+1), kúpeľňa (vaňa alebo sprcha / WC), sušič na vlasy, TV/SAT, chladnička, trezor za poplatok, telefón, balkón. K dispozícii sú rodinné izby pre 2 deti na prístelke (max. 3+1).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar s WIFI, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén s tobogánmi, opatrovateľka detí, diskotéka, konferenčná miestnosť, niekoľko obchodov, práčovňa, čistiareň, lekár, TV miestnosť, bohaté animačné programy pre deti i dospelých. Slnečníky, ležadlá a matrace pri bazéne a na pláži zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov. Počas dňa
ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Deti za výhodnú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.