Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Meropi ****Meropi **** Meropi **** Meropi **** Meropi **** Meropi ****

Obľúbený hotel umiestnený v exotickej záhrade sa nachádza len 150m od jednej z najkrajších piesočnatých pláži na ostrove a len 500m od centra rušného strediska Malia, ktoré určite nespí ani v noci. Tento príjemný hotel blízko pláže zaručuje výborne strávenú rodinnú dovolenku pre rodiny s deťmi, ale aj pre ľudí vyhľadávajúcich nočný život a zábavu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú veľmi moderne zariadené, 2-lôžkové apartmány s možnosťou 1-3 prísteliek s oddelenou spálňou, kuchyňou s chladničkou, kúpeľňou (sprcha/WC), sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, klimatizáciou, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie, 3 bazény, 2 detské bazény, 2 bary pri bazéne, detský klub, mini futbal, volejbal, biliard, sauna, animácie, WIFI, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby


Deti sa skvelé ZVÝHODNENÉ ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.