Leto 2020, Turecko

Crystal Admiral Resort Suites & Spa *****Crystal Admiral Resort Suites & Spa ***** Crystal Admiral Resort Suites & Spa ***** Crystal Admiral Resort Suites & Spa ***** Crystal Admiral Resort Suites & Spa ***** Crystal Admiral Resort Suites & Spa *****

Luxusný hotelový komplex sa nachádza v časti Side, od letiska je vzdialený 80km. Hotel leží len 50m od nádhernej piesočnato-kamienkovej pláže, na ktorú sa ľahko dostanete aj podchodom. Je to veľmi príjemný hotel v nádhernom prostredí vhodný pre milovníkov oddychu, ako aj pre milovníkov aktívnej dovolenky. Hotel ponúka komfort a kvalitné služby, čím zaručí svojim klientom nezabudnuteľnú dovolenku.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek. Vybavenú sú kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a WC, sušičom na vlasy, telefónom, minibarom, SAT TV, rádiom, WIFI pripojením (za poplatok), mini barom, trezorom a balkónom. Hotel ponúka aj rodinné izby s možnosťou až 3 prísteliek.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácií, lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, vnútorné bazény, vonkajší bazén, detský bazén, aquapark, detský klub, animácie, obchodíky so suvenírmi, kaderníctvo, SPA centrum, čistiareň, internetová kaviareň, fitness, mini golf, tenis, vodné pólo, aquaaerobik, stolný tenis, prenájom áut...Slnečníky, ležadlá a matrace sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, plážové uteráky za depozit.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.