Leto 2020, Egypt

Three Corners Sea Beach ****Three Corners Sea Beach **** Three Corners Sea Beach **** Three Corners Sea Beach **** Three Corners Sea Beach **** Three Corners Sea Beach ****

Hotel leží priamo na krásnej širokej piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, s koralovým podložím, vstup do mora možný i po móle (doporučujeme obuv do vody). Hotel je obklopený veľkou záhradou plnou paliem a exotických kvetín. Je vhodný pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú aktívnu dovolenku spojenú s oddychom. Nachádza sa 4 km od letiska v Marsa Alam, 9 km od prístavu Port Ghalib.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú pohodlne zariadené, s možnosťou 1 prístelky, 2 prístelky sú možné v rodinnej izbe za príplatok. Sú vybavené kúpeľňou, WC, TV/SAT, individuálne ovládateľnou klimatizáciou, minichladničkou (na vyžiadanie), trezorom, telefónom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, orientálna reštaurácia, bar pri bazéne, plážový bar, lobby bar, potápačské centrum, WIFI v celom hoteli (za poplatok), animácie, možnosť šnorchlovania, wellness centrum, bankomat so zmenárňou, bazén ,tobogány, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, vodné pólo, vodná gymnastika, aerobik, boccia, fitness, biliard, jacuzzi, sauna, parná sauna, 2 detské bazény, 3 šmýkačky pre deti, detský klub. Slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.