Leto 2020, Egypt

Elphistone Resort ****Elphistone Resort **** Elphistone Resort **** Elphistone Resort **** Elphistone Resort **** Elphistone Resort ****

Príjemne zariadený hotelový komplex ponúka nezabudnuteľnú dovolenku vhodnú i pre milovníkov potápania a šnorchlovania. Uspokojí tých, ktorí vyhľadávajú dovolenku plnú zábavy, športového využitia i oddychu. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, v blízkosti sa nachádza koralový útes (doporučujeme obuv do vody).Hotel sa nachádza 37 km od letiska v Marsa Alam, 25 km od mestečka Marsa Alam.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňou, WC, TV/SAT, individuálne ovládateľnou klimatizáciou, sušičom na vlasy, telefónom, trezorom, minibarom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lounge bar, bar na pláži, aj pri bazéne, diskotéka, amfiteáter, pizza kútik, internet, čistiareň, lekár, nákupná pasáž, klub zdravia, bankomat so zmenárňou, bazény, volejbal, tenis, kanoe, jazda na ťave a na koni, možnosť potápania a šnorchlovania, biliard, stolný tenis, fitness, sauna, parná sauna, jacuzzi, detský bazén, detské ihrisko, miniklub. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.