Leto 2020, Egypt

Aurora Bay Resort *****Aurora Bay Resort ***** Aurora Bay Resort ***** Aurora Bay Resort ***** Aurora Bay Resort ***** Aurora Bay Resort *****

Hotel sa skladá z niekoľkých menších dvojposchodových budov a nachádza sa v koralovej zátoke Jabal Al Rosas. Tento kvalitný hotel je vhodný pre páry i pre rodiny s deťmi, tiež aj pre milovníkov potápania a šnorchlovania. Piesočnatá pláž s koralovým podložím a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza cca 300 m od hotela. Letisko v Marsa Alam sa nachádza 45 km od hotela.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú pohodlne zariadené, s možnosťou 1 prístelky, 2 prístelky sú možné v rodinnej izbe za príplatok. Sú vybavené kúpeľňou, WC,TV/SAT, chladničkou, telefónom, sušičom na vlasy,
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia a la carte, disko bar, bar na pláži aj pri bazéne, piano bar, WIFI (za poplatok), čistiareň, lekár (na telefóne), internetová kaviareň, bankomat so zmenárňou, amfiteáter, nákupná pasáž, bazény (z toho jeden vyhrievaný), tenis, animačné programy, plážový volejbal, plážový basketbal, biliard, stolný tenis, detský bazén, miniklub.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.