Leto 2020, Egypt

Dreams Beach *****Dreams Beach ***** Dreams Beach ***** Dreams Beach ***** Dreams Beach ***** Dreams Beach *****

Hotel leží uprostred nádhernej záhrady a zaručuje kvalitné služby a aktívnu dovolenku. Na svoje si tu prídu milovníci potápania a šnorchlovania. Hotel uspokojí aj náročnejších klientov, je vhodný pre všetkých, ktorí vyhľadávajú aktívnu dovolenku spojenú relaxom. Je situovaný priamo na piesočnato – kamenistej pláži, s koralovým podložím (doporučujeme obuv do vody), vstup do mora možný i po móle. Nachádza sa 37 km od letiska v Marsa Alam.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňou, WC, TV/ SAT, individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, minibarom, trezorom, sušičom na vlasy, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia, diskotéka, internetový kútik (za poplatok), amfiteáter, bankomat so zmenárňou, lobby bar, bar na pláži, 9 bazénov, potápačské centrum, tenisové kurty, futbalové ihrisko, stolný tenis, animácie, amfiteáter, biliard, posilňovňa, jacuzzi, detský bazén, detský klub.

Stravovanie:
-all inclusive
-možnosť ultra all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.