Leto 2020, Egypt

Sentido Oriental Dream *****Sentido Oriental Dream ***** Sentido Oriental Dream ***** Sentido Oriental Dream ***** Sentido Oriental Dream ***** Sentido Oriental Dream *****

Obľúbený a kvalitný hotel je postavený v núbijskom štýle so zaujímavou architektúrou, výbornými službami a perfektnou atmosférou. S pestrou ponukou služieb uspokojí i náročnejších klientov, ktorí vyhľadávajú zábavu i oddych a hlavne kvalitné služby. Je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa priamo na piesočnato – kamenistej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, a 40 km od letiska v Marsa Alam.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s kúpeľňou, WC, TV/SAT, sušičom na vlasy, telefónom, klimatizáciou, minibarom, trezorom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia, reštaurácia s rybími špecialitami, lobby bar, plážový bar, bar pri bazéne, shisha bar, čistiareň, WIFI, kozmetický salón, internetová kaviareň, bankomat so zmenárňou, lekár, obchody so suvenírmi, niekoľko bazénov, tenis, stolný tenis, biliard, šípky, plážový volejbal, multifunkčné ihrisko, boccia, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, minigolf, amfiteáter, Spa centrum – sauna, jacuzzi, parná sauna, masáže, animácie, detský klub (pre deti 3-12 rokov), detské ihrisko, 3 detské bazény, detské animácie.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.