Leto 2020, Egypt

Dessole Pyramisa *****Dessole Pyramisa ***** Dessole Pyramisa ***** Dessole Pyramisa ***** Dessole Pyramisa ***** Dessole Pyramisa *****

Luxusný rezort, nachádzajúci sa v časti Sahl Hasheeh Bay, ktorý je jedným z najznámejších miest vhodných na potápanie v Červenom mori, s panensky čistou vodou. Nájdete tu kombináciu zábavy, kultúry a športu. Hotel je vďaka svojim vynikajúcim službám a prostrediu vhodný aj pre náročných klientov, ktorí vyhľadávajú kvalitný oddych spojený so zábavou a s poznávaním bohatého prímorského sveta. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, vzdialený 20 km od letiska v Hurghade, 22 km od centra Hurghady.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s individuálne riadenou klimatizáciou, kúpeľňou, TV/SAT, telefónom, minibarom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s troma tematickými večermi v priebehu jedného týždňa, reštaurácia a la carte, lobby bar, plážový bar, bar pri bazéne, práčovňa, požičovňa áut, kaderník, internet, lekár, volejbal, futbal, tenis, aerobik, strečing, vodná gymnastika, vodné pólo, lekcie tanca, vodné športy, potápačské centrum, animácie, živá hudba každú noc v lobby bare, diskotéka, biliard, bridge, jacuzzi, masáže, fitness centrum (za poplatok), welness centrum, detské animácie, detské menu, rôzne hry, hračky a miestnosť na kreslenie. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.