Leto 2022, Egypt

Sunrise Royal Makadi Resort *****Sunrise Royal Makadi Resort ***** Sunrise Royal Makadi Resort ***** Sunrise Royal Makadi Resort ***** Sunrise Royal Makadi Resort ***** Sunrise Royal Makadi Resort *****

Tento komfortný hotelový rezort leží priamo v srdci Makadi, je ideálnym miestom k prežitiu príjemnej a kvalitnej dovolenky. Hotel s nádhernou záhradou a výbornými službami je vhodný pre všetky vekové kategórie, uspokojí rodiny s deťmi a náročných klientov. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, v blízkosti sa nachádza koralový útes. Hotel sa nachádza 25 km od letiska v Hurghade, cca 35 km od centra Hurghady.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňou, WC, TV/SAT, klimatizáciou, minibarom, trezorom, sušičom na vlasy, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, niekoľko reštaurácií a la carte (talianska, mexická, ázijska...), lobby bar, bar pri bazéne, aj na pláži, diskotéka, klub zdravia, konferenčná miestnosť, bazény, tenis, šmýkačky, plážový volejbal, aerobik, biliard, boccia, stolný tenis, možnosť vodných športov (za poplatok), animačný program, diskotéka, sauna, jacuzzi, fitness, parná sauna, masáže, detské bazény, detský klub. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !
*AKCIA* - v určitých vybraných termínoch v cene zájazdu výlet zdarma !!!
Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.