Leto 2020, Bulharsko

Penzión Lebed **Penzión Lebed ** Penzión Lebed ** Penzión Lebed ** Penzión Lebed **

Penzión s príjemnou rodinnou atmosférou sa nachádza v juhovýchodnej časti letoviska Primorsko, približne 350m od centra. Severná piesočnatá pláž je vzdialená cca 300m, južná piesočnatá pláž cca 350m. Obe pláže sú dlhé a priestranné, s pozvoľným vstupom do mora a možnosťou vodných športov či školy potápania. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko Primorsko vám ponúka aquapark, tenisové kurty, futbalové, basketbalové, plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov, rôzne reštaurácie, diskotéky, bary, folklórny program...


Vybavenie penziónu / zariadenie:
Ubytovanie je zabezpečené v izbách a apartmánoch.
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou dvoch prísteliek. Vybavené sú sprchou / WC, chladničkou, TV a balkónom.
Apartmány sú pre 4-6 osôb, 2 samostatné izby, každá s 2 lôžkami s možnosťou 1 resp. 2 prísteliek. Vybavené sú kuchynským kútom, sprchou / WC, chladničkou, TV, balkónom.
Hosťom penziónu je k dispozícii aj vonkajší bazén vo vedľajšom hoteli Selena Plaza vzdialenom 10m za poplatok cca 5 leva/deň, možnosť WIFI pripojenia. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-bez stravy; možnosť doobjednať si stravu v blízkej reštaurácii

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.