Leto 2022, Egypt

Sultan Beach ****Sultan Beach **** Sultan Beach **** Sultan Beach **** Sultan Beach **** Sultan Beach ****

Obľúbený hotelový komplex, v ktorého areáli sa nachádza botanická záhrada. Je tu množstvo športových aktivít i zaujímavé animačné programy. Poskytuje štandardné služby vo svojej kategórii, je vhodný aj pre vozičkárov. Nachádza sa priamo na menšej piesočnatej pláži, z pozvoľným vstupom do mora, 8 km od centra Hurghady, 4 km od letiska v Hurghade.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek (2 prístelky sú možné iba v izbách s výhľadom na more, resp. bazén). Izby sú klimatizované, s kúpeľňou, WC, TV/SAT, telefónom, minibarom, sušičom na vlasy, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom (výhľad na more, alebo do záhrady za poplatok).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor, reštaurácia, talianska reštaurácia a la carte, nočný klub, bar, snack bar pri bazéne a na pláži, kaviareň, možnosť pripojenia na internet, nákupné centrum, vonkajší bazén, vodné a plážové športy, tenisový kurt, fitness centrum, volejbalové a basketbalové ihrisko, animácie, večerná show, diskotéka, detský bazén, miniklub. Slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !
*AKCIA* - v určitých vybraných termínoch v cene zájazdu výlet zdarma !!!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.