Leto 2020, Egypt

Sunny Days El Palacio ****Sunny Days El Palacio **** Sunny Days El Palacio **** Sunny Days El Palacio **** Sunny Days El Palacio **** Sunny Days El Palacio ****

Obľúbený hotel v orientálnom štýle s kvalitnými službami vytvára neopakovateľný zážitok z dovolenky. Je situovaný v blízkosti centra Hurghady, kam sa jednoducho dostanete miestnou dopravou. Tento hotel doporučujeme predovšetkým pre mladých a rodiny s deťmi, je vhodný aj pre vozičkárov . Leží priamo na piesočnatej pláži s umelo vybudovanou lagúnou, ktorá je z časti lemovaná skalnatým pobrežím. Vstup do mora je pozvoľný, pre vstup do vody je možné využiť aj schody. Hotel sa nachádza 10 km od letiska v Hurghade, 3 km od centra Hurghady.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby sú kvalitne vybavené, s možnosťou 1-2 prísteliek, klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, sušičom na vlasy, chladničkou, trezorom, telefónom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia, niekoľko tematických reštaurácií, bar pri bazéne, plážový bar, internetová kaviareň, orientálna kaviareň, bazén, nákupná arkáda, zmenáreň, kaderníctvo, lekár, vodný aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, windsurfing, šnorchlovanie, stolný tenis, fitness, sauna, masáže, obchodná arkáda, tenis, detský bazén, animačné programy pre deti. Slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne aj na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive: 24 hodín/denne, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov (postmixové nápoje, káva, čaj) a miestnych alkoholických nápojov (pivo, víno, vodka, rum, whisky).


Deti za zvýhodnenú cenu !
*AKCIA* - v určitých vybraných termínoch v cene zájazdu výlet zdarma !!!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.