Leto 2020, Egypt

Hilton Long Beach ****+Hilton Long Beach ****+ Hilton Long Beach ****+ Hilton Long Beach ****+ Hilton Long Beach ****+ Hilton Long Beach ****+

Rozľahlý hotelový komplex, tvorený hlavnou budovou a komfortnými vilkami, sa nachádza v južnej časti Hurghady. Hotel je vhodný pre klientov, ktorí uprednostňujú služby na vysokej úrovni a chcú prežiť pokojnú, ničím nerušenú dovolenku. Je vhodný aj pre vozičkárov. Ubytovanie v hlavnej budove a prvé dva rady viliek od pláže je možné len za poplatok. . Hotel je situovaný priamo na dlhej piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, je možné využiť aj mólo. Blízkosť koralového útesu umožňuje šnorchlovanie v blízkosti pláže. Vzdialenosť hotela od letiska v Hurghade je 14 km, od centra Hurghady 20 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, sušičom na vlasy, telefónom, minibarom, trezorom (zadarmo), balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, plážová reštaurácia, bar, snack bar, diskotéka, minimarket, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, pripojenie na internet, 7 bazénov (3 z nich sú v zime vyhrievané) s oddelenou časťou pre deti, animačné programy, večerné programy, tenisový kurt, plážový volejbal, fitness centrum, biliard, stolný tenis, squash, sauna, vírivka, masáže, salón krásy, miniklub, detské ihrisko. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !
*AKCIA* - v určitých vybraných termínoch v cene zájazdu výlet zdarma !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.