Leto 2020, Egypt

Sea Gull ****Sea Gull **** Sea Gull **** Sea Gull **** Sea Gull **** Sea Gull ****

Tento obľúbený hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých dvoj- až štvorposchodových budov a nachádza sa v blízkosti centra Hurghady. Vďaka svojej polohe a dobrým službám je vhodný pre tých, ktorí vyhľadávajú blízkosť pláže a takisto rušný nočný život. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, 10 minút vzdialený od letiska v Hurghade.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú vkusne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s individuálne ovládateľnou klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, minibarom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia, ázijská reštaurácia, orientálna reštaurácia, Flinstone´s bar, lobby bar, snack bar, bar na pláži, bar pri bazéne, panoramatický bar, konferenčná miestnosť, internetová kaviareň, nákupné centrum, tobogány, 2 bazény, vodné a plážové športy, aquacentrum, volejbal, biliard, šnorchlovanie, wellness centrum – sauna, masáže, jacuzzi, fitness, diskotéka, detský bazén, amfiteáter a animačné programy. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive: 24 hodín/denne, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, poobede sladké pečivo, zmrzlinu, olovrant, kávu, neobmedzenú konzumáciu rozlievaných nealkoholických nápojov (postmixové nápoje, voda, káva a čaj) a alkoholických nápojov miestnej výroby (pivo, víno, whisky, vodka, rum, gin, brandy).

Deti za zvýhodnenú cenu !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.