Leto 2022, Egypt

Tia Heights Makadi Bay *****Tia Heights Makadi Bay ***** Tia Heights Makadi Bay ***** Tia Heights Makadi Bay ***** Tia Heights Makadi Bay ***** Tia Heights Makadi Bay *****

Obľúbený hotel sa nachádza priamo v srdci Makadi Bay. V tomto jedinečnom hoteli si môžete vychutnávať čaro ničím nerušenej dovolenky. Hotel je vhodný pre všetkých klientov, ktorí vyhľadávajú tiché prostredie s možnosťou relaxu. Pri hoteli je možnosť šnorchlovania. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, v blízkosti sa nachádza koralový útes. Hotel je vzdialený 25 km od letiska v Hurghade, 35 km od centra Hurghady.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, sušičom na vlasy, trezorom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom. Ubytovanie v hlavnej budove, v časti Lagoon je možné len za príplatok.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, 24 hod. servis, niekoľko reštaurácií a barov, obchodné centrum, lekár na zavolanie, práčovňa, požičovňa áut, kyvadlová doprava do/z Hurgady, konferenčná miestnosť, obchodná arkáda, bazén, diskotéka, stolný tenis, animačný program, živé vystúpenia, potápačské centrum s inštruktormi, windsurfing, tobogány, možnosť šnorchlovania,, 4 tenisové kurty, masáže, sauna, parná sauna, jazda na koňoch, v blízkosti golfové ihrisko.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !
* Vstup do aquaparku v cene zájazdu! *


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.