Leto 2024, Egypt

Festival Shedwan Golden Beach ***+Festival Shedwan Golden Beach ***+ Festival Shedwan Golden Beach ***+ Festival Shedwan Golden Beach ***+ Festival Shedwan Golden Beach ***+ Festival Shedwan Golden Beach ***+

Tento príjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou vám umožní prežiť príjemnú dovolenku na pobreží Čierneho mora. Jednoduchý rodinný hotel je vhodný pre menej náročných klientov, ktorí hľadajú príjemnú dovolenku za výhodnú cenu. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa 15 km od letiska v Hurghade, v časti Dahar.

Vybavenie hotela /ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, balkónom, alebo terasou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, telefónom, chladničkou, trezorom, klimatizáciou.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, internetová kaviareň, obchod so suvenírmi, lekár k dispozícii 24 hodín, talianska reštaurácia, reštaurácia so špecialitami z rýb, plážový bar, lobby bar, animačné programy, plážový volejbal, stolný tenis, fitness, biliard, potápačské centrum, detský klub (pre deti 3-12), detský bazén, tobogán.

Stravovanie:
-all inclusive


Deti za zvýhodnenú cenu !
*AKCIA* - v určitých vybraných termínoch v cene zájazdu výlet zdarma!!!
Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.