Leto 2020, Bulharsko

Flamingo **Flamingo ** Flamingo ** Flamingo ** Flamingo **

Hotel Flamingo je situovaný v juhovýchodnej časti letoviska Primorsko, priamo na brehu mora, v kľudnejšej časti približne 400m od centra. Je to 3-poschodový hotel zariadený štýlovým nábytkom s príjemnou rodinnou atmosférou. Od severnej piesočnatej pláže je vzdialený cca 300m a od južnej cca 350m. Obe pláže sú dlhé a priestranné, s pozvoľným vstupom do mora. Hotel Flamingo je obľúbeným hotelom rodinného typu s výbornou polohou, vhodný pre menej náročných klientov. Stredisko Primorsko vám ponúka aquapark, tenisové kurty, futbalové, basketbalové, plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov, možnosť vodných športov či potápania, rôzne reštaurácie, diskotéky, bary, folklórny program...

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, jednoducho a účelne zariadené s možnosťou až dvoch prísteliek. Nechýba v nich sprcha / WC, chladnička, telefón, TV, väčšina izieb má balkón.
K vybaveniu hotela patrí taktiež recepcia, vonkajšia reštaurácia s terasou s krásnym výhľadom na more, vnútorná reštaurácia, menší bazén, lobby bar, WIFI pripojenie...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou bufetu; možnosť doobjednať si obedy/večere

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.